Костянтин Грищенко взяв участь у Міжнародній конференції у Європейському Парламенті
16.10.2013 | 18:53
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА
 

15-16 жовтня за сприяння Польсько-українського клубу журналістів та Держінвестпроекту України у приміщенні Європарламенту проходила Міжнародна конференція «Угода про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС: виклики і можливості для економіки та інвестицій» за участю 150-ти українських та європейських журналістів.

Україну на заході представляли Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко та Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів. Відкрив захід Президент Польщі (1995-2005 рр.) Александр Кваснєвський.

Під час свого виступу Костянтин Грищенко відзначив незворотність євроінтеграційного курсу України та консолідовані зусилля влади і опозиції на шляху виконання Порядку денного асоціації.

«В дуже короткий проміжок часу ми зробили більше, аніж було зроблено за останні 10 років. Не тому, що ми не хотіли цього робити, а тому, що не було консенсусу. І цей консенсус під проводом Президента України нещодавно було створено», - наголосив Костянтин Грищенко.

«Непідписання буде чимось надзвичайним, у нас немає плану «Б», ми працюємо в напрямку успіху і укладення цієї Угоди», - додав Костянтин Грищенко, підкресливши, що кінцевою метою для України є повноправне членство в ЄС.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246770187