Олександр Вілкул відкрив на Донеччині нову льодову арену
17.10.2013 | 16:13
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра
 

17 жовтня Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул відкрив у місті Дружківка Донецької області нову льодову арену.

«Україна буде подавати заявку на проведення у 2022 році зимових Олімпійських ігор. Для популяризації і створення можливостей займатися хокеєм, фігурним катанням та іншими видами спорту, для популяризації здорового способу життя ми відкриваємо уже сьому льодову арену. Нові мультифункціональні арени, які будуються в рамках підготовки України до Євробаскету-2015, забезпечуватимуть можливості проводити змагання з цих видів спорту. На базі льодових арен також створюються дитячо-юнацькі спортивні школи», - сказав Олександр Вілкул на відкритті об’єкту.

Такі арени вже відкриті в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Білій Церкві (Київська обл.), Кривому Розі (Дніпропетровська обл.), Луганську та Дружківці (Донецька обл.)

«Нові Льодові арени – складова Олімпійської надії України на отримання зимових Олімпійських ігор 2022», - сказав Олександр Вілкул.

Він зазначив, що новий комплекс стане важливим спортивним і культурним центром міста Дружківка.

«Створюючи такі об’єкти, Уряд сприяє розвитку міст і популяризації в них здорового способу життя і створює можливості для заняття спортом», - сказав Олександр Вілкул.

Нова льодова арена у Дружківці має хокейне поле 30×60 площею 1 тис 800 м² зі штучним льодовим покриттям. По периметру поле обладнано захисними бортами, сітками, лавками для гравців, суддів. Хокейні матчі та змагання з фігурного катання зможуть одночасно спостерігати більше 374 глядачів. Для безперешкодного доступу до глядацьких трибун для людей з особливими потребами усі входи обладнані пандусами.

Нагадаємо, що в шести містах України (Львові, Одесі, Києві, Дніпропетровську, Донецьку та Харкові) будуються мультифункціональні арени до Чемпіонату Європи з баскетболу Євробаскет-2015, які зможуть трансформуватися для проведення змагань зі ста видів спорту. А також, п'ять нових універсальних тренувальних комплексів після проведення Євробаскету-2015 будуть передані дитячо-юнацьким спортивним школам.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246773659