На Луганщині очищено від отрутохімікатів території 11 районів та обласний центр
24.10.2013 | 18:50
Луганська ОДА
 

Виступаючи на пленарному засіданні Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк висловив слова особливої подяки Міністру екології та природних ресурсів України Олегу Проскурякову і Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Темнику .

«Слова особливої подяки хочу висловити Олегу Проскурякову і Геннадію  Темнику за те, що вони підтримали нашу ініціативу провести цей форум у Луганську. Для нас це не лише висока довіра і велика відповідальність, а й свідчення розуміння на високому рівні всієї глибини екологічних проблем, а також підтримка наших дій у цьому напрямку» , - заявив Володимир Пристюк.

Він нагадав, що за останні 4 роки за підтримки Мінприроди України на Луганщині ліквідовано 763 тонни непридатних до використання отрутохімікатів, що дозволило очистити від них території 11 районів та місто Луганськ. Ця робота вимагає продовження до повного очищення всієї області , адже залишилося ще 124 тонни отрутохімікатів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246794036