На Луганщині обсяг кооперації склав 670 млн. грн. за І півріччя 2013 року
21.11.2013 | 17:04
ЛУГАНСЬКА ОДА
 

21-22 листопада 2013 року у Луганську проходить другий етап IV Міжнародного інвестиційного форуму за темою «Міжрегіональна та міжнародна кооперація у промисловості». У його роботі бере участь голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк, голова Луганської облради Валерій Голенко, представник Луганської області у місті Москва (РФ) Анатолій Коротич та представник Посольства Республіки Угорщина з питань  економіки Віктор Беркі.

Відкриваючи форум, Володимир Пристюк зазначив, що тільки за перше півріччя цього року обсяг кооперації склав 670 млн. грн., а завдяки таким заходам, як інвестфорум, ще до кінця року цю цифру реально збільшити удвічі. Для цього він закликав учасників форуму – а в ньому бере участь понад 70  компаній регіону – активніше залучатися до процесів внутрішньообласної кооперації.

На сьогодні загальна кількість суб’єктів господарювання, що залучені у якості постачальників продукції та послуг на великі підприємства області, збільшилася до 430. Загальний обсяг кооперації від робіт з великим бізнесом, що проходили у містах та районах у першому півріччі 2013 року склав  1937,9 млн. грн., що у 3 рази перевищує обсяг кооперації  у порівнянні з першим півріччям  2012 року. Це дозволило зберегти 8570 робочих місць та створити додатково  79, збільшити надходження до місцевих бюджетів.

З боку обласної влади, підкреслив голова Луганської облдержадміністрації, процесу внутрішньообласної кооперації приділяється значна увага та надається всебічна підтримка. При цьому влада Луганщини у рамках цієї роботи активно розвиває міжрегіональне співробітництво з чотирма областями України, з якими укладені відповідні угоди.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246866164