Мінприроди: Будівництво малих ГЕС в Карпатському регіоні повинно відбуватися з дотриманням норм законодавства
20.05.2014 | 16:36
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів
 

Міністерство екології та природних ресурсів України вважає, що будівництво малих ГЕС в Карпатському регіоні повинно відбуватися згідно з чинним законодавством.

«Позиція Мінприроди полягає у необхідності зваженого підходу до питання будівництва малих ГЕС на гірських річках Карпатського регіону. Рішення про таке будівництво мають прийматись у кожному конкретному випадку з урахуванням потенційних екологічних ризиків і наслідків, а проекти будівництва малих ГЕС повинні розроблятись з урахуванням розвитку екомережі, планів управління басейнами гірських річок, розвитку природно-заповідного фонду, вимог міжнародних договорів України», - наголосив заступник Міністра – керівник апарату Олександр Настасенко.

Заступник Міністра додав, що такі об’єкти можуть в подальшому мати право на життя, якщо під час будівництва будуть дотримані усі норми законодавства. Крім того, планується створення робочої групи, до роботи якої буде залучено усі зацікавлені органи виконавчої влади та громадськість для розроблення плану подальших дій.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247317467