Кандидати до спецпідрозділу поліції КОРД почали здавати екзамени з фізпідготовки
09.11.2015 | 17:50
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

Кандидати до спецпідрозділу поліції КОРД почали здавати екзамени з фізпідготовки. Заліки розпочалися сьогодні, 9 листопада. Після відбору претендентів розподілять за трьома напрямками роботи поліцейського підрозділу спецпризначення.

За словами виконувача обов'язків заступника голови Національної поліції України Олексія Руденка, зараз триває другий етап відбору, який передбачає тести з фізичної  підготовки за трьома напрямками: крос на відстань 2800 метрів, «тест Купера» і підтягування на перекладині.

Після цього претенденти виконуватимуть практичні вправи зі стрільби, і насамкінець – пройдуть п’ятидобовий курс виживання.

Кандидати зізнаються, що фізичні тести – не з легких, однак упевнені, що скласти іспити цілком можливо.

В.о. заступника голови Нацполіції Олексій Руденко зазначив, що кандидатів, які пройдуть відбір, розподілять за трьома групами – залежно від їхніх фізичних та моральних якостей.

Ті бійці, які потраплять до першої групи, виконуватимуть функції підрозділу спецпризначення поліції. Другою групою стануть "маршали" – правоохоронці, які виконуватимуть завдання по програмі захисту свідків. Кандидати, які потраплять до третьої групи, працюватимуть у сфері захисту громадської безпеки під час масових заходів.

Загалом по всій Україні до спецпідрозділу поліції КОРД наберуть півтори тисячі осіб.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248617050