До уваги суб'єктів господарювання
06.04.2016 | 16:45
АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
 

В Антимонопольному комітеті України досліджуються питання відповідності вимогам  законодавства про захист економічної конкуренції:

- порядку визначення та діяльності установ з реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів;

- організації торгів з продажу на електронних майданчиках майна неплатоспроможних банків.

Відповідно до інформації учасників ринку з продажу активів банків, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб створено привілейовані умови для державного підприємства «СЕТАМ», шляхом передачі йому на реалізацію 70% активів банків, які ліквідуються.

Метою проведення зазначеного дослідження є визначення стану конкурентного середовища на ринках, його оцінка, виявлення і визначення наявних на ринках проблем, які перешкоджають розвиткові конкуренції, забезпечення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції та підготовка за результатами дослідження пропозицій щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції.

За наявності у суб’єктів господарювання, в тому числі у потенційних учасників ринку, інформації, яка може бути використана Комітетом під час зазначеного дослідження, пропонуємо надіслати її в Комітет до 29.04.2016 на електронну адресу vap@amcu.gov.ua.

Вся отримана інформація буде опрацьована, перевірена Комітетом та врахована при визначенні заходів, необхідних до вжиття за результатами дослідження.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248945351