Юрій Стець призначив нового радника з питань інформаційної політики щодо Криму
12.10.2016 | 15:15
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

12 жовтня 2016 року Міністр інформаційної політики України Юрій Стець ухвалив рішення про призначення радником з питань інформаційної політики щодо Криму Юлію Каздобіну – аналітика з великим досвідом, що досліджує російськомовну ідентичність в Україні в контексті конфлікту з Росією.

Про це очільник відомства повідомив під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України за участі Першого заступника Еміне Джапарової та новопризначеного радника Юлії Каздобіної.

Як зазначив Юрій Стець, ключовими завданнями Юлії Каздобіної будуть, так само, забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму та поширення українських ЗМІ в кримському інформаційному просторі.

Юрій Стець: «Ми постійно робимо наголос на питаннях Криму. Сьогодні призначаючи Юлію Каздобіну на посаду радника, сподіваюся, що інформаційних приводів та тем Криму стане ще більше серед українських та іноземних ЗМІ».

Еміне Джапарова: «МІП перше відомство, яке впровадило позицію радника з питань Криму. Це є вкрай важливо, бо дає змогу налагодити діалог між суспільством та владою, почути людей, зокрема кримчан, їх вимоги до української влади».

«Пріоритетом моєї роботи на посаді радника буде розробка Стратегії інформаційної реінтеграції Криму. Завдання – зробити цей процес якомога більш  інклюзивним», - сказала новопризначений радник.

Нагадаємо, що радником Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму до 14 вересня 2015 року був Сергій Костинський, потім Еміне Джапарова, яку згодом було призначено Першим заступником Міністра.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249398044