Казначейство інформує щодо закінчення бюджетного періоду
09.12.2016 | 11:47
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

На виконання статті 23 Бюджетного кодексу України   усі бюджетні призначення втрачають чинність після закінчення бюджетного періоду.

На кінець бюджетного періоду заплановано найбільший обсяг бюджетних асигнувань, у тому числі на капітальні видатки. При цьому не повністю використано бюджетні призначення І-ІІІ кварталів поточного року. Розпорядниками бюджетних коштів в кінці бюджетного року проводяться та завершуються найбільш суттєві та значні за обсягом закупівлі товарів, робіт та послуг. У цей період найбільшу питому вагу серед документів, які надаються розпорядниками бюджетних коштів до органів Казначейства, мають договори, які укладені за результатами проведення процедур закупівлі за державні кошти.

У зв’язку із зазначеним, та з метою рівномірного навантаження на бюджет, Казначейство звертається до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів з проханням не зволікати з укладанням договорів на придбання товарів, робіт та послуг та забезпечити у цей період рівномірне й своєчасне подання до органів Казначейства документів на їх оплату та не залишати значний обсяг неоплачених документів на останні дні року.  

Державна казначейська служба України також повідомляє, що проведення видатків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів здійснюється в штатному режимі.

 

 

 

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249572565