Андрій Рева та Посол Ізраїлю Еліав Бєлоцерковські обговорили перші кроки щодо створення Центру реабілітації бійців АТО
15.02.2017 | 14:36
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

Зустріч Міністра соціальної політики Андрія Реви з Послом Держави Ізраїль в Україні паном Еліавом Бєлоцерковські накреслила програму дій щодо підготовки реалізації спільного проекту з реабілітації бійців АТО. Мова йде про створення лікувально–профілактичного закладу. Робота майбутнього ізраїльсько-українського Центру має базуватися на досвіді й підходах ізраїльських фахівців. Оскільки ця країна володіє передовими технологіями з відновлення та реабілітації учасників бойових дій.

Підготовчому етапу передуватиме ознайомлення з українськими ресурсами. Зокрема, ізраїльська делегація має намір відвідати, за словами Андрія Реви, передовий підрозділ Міністерства в напрямку фізичної реабілітації бійців, - Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності у Харкові.

Також у недалекій перспективі підписання міждержавного договору про працевлаштування. За словами пана Бєлоцерковські, ізраїльська сторона має велику зацікавленість у якнайшвидшому підписанні та початку роботи в рамках договору, згідно з яким офіційно працевлаштовуватимуться українські фахівці затребуваних в Ізраїлі галузей.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249743628